A A A

Nowe tablety Lark z systemem Windows 10

14 października 2015, 07:30
Lark Europe informuje, że do sieci handlowych trafiły właśnie popularne tablety z serii Ultimate – 7i oraz 8i z preinstalowanym systemem Windows 10.
Nowe tablety Lark z systemem Windows 10

Poprzednie wersje urządzeń, pracujące na Windows 8, cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem klientów, dlatego firma postanowiła odświeżyć linię wyposażając ją w najnowsze oprogramowanie Microsoft. Techniczna specyfikacja tabletów nie uległa zmianie. Oba mogą pochwalić się nowoczesnymi czterordzeniowymi procesorami Intela oraz doskonałymi ekranami z matrycą IPS. Największa zmiana dotyczy systemu operacyjnego, czyli Windows 10, który odziedziczył zalety swojego poprzednika - intuicyjność obsługi, wysoką responsywność i dostęp do tysięcy programów. Jednak tym razem system został jeszcze bardziej dopracowany tak, aby sprostać rosnącym wymaganiom użytkowników.

Cena detaliczna: Ultimate 7i WIN 10 - 299zł brutto

Cena detaliczna: Ultimate 8i WIN 10 - 399zł brutto


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto