A A A

Nowe zdjęcie OnePlus 6T

11 września 2018, 12:00
W internecie pojawiła się fotografia, która prawdopodobnie przedstawia nowego smartfona OnePlus 6T. Urządzenie wygląda podobnie do poprzednika.
Nowe zdjęcie OnePlus 6T

Wspomniany obraz pochodzi z serwisu Weibo - chińskiego mikrobloga, który pozwala na dzielenie się multimediami. Jeśli design faktycznie się potwierdzi, to OnePlus 6T będzie posiadał małe wycięcie w ekranie na przednim panelu oraz system potrójnego aparatu fotograficznego na tylnej obudowie. Z plecków smartfona zniknął także czytnik linii papilarnych, co jest idealnym dowodem na to, iż producent chce zaimplementować ten element bezpośrednio pod ekran urządzenia.

Konferencja OnePlus odbędzie się między 20 a 22 listopada tego roku. Bardzo możliwe, że już za 2 miesiące doczekamy się więc oficjalnej prezentacji modelu 6T.

Foto: /fot. SlashGear


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto