A A A

Nowoczesny router bezprzewodowy 802.11ac i wzmacniacz sygnału

9 czerwca 2016, 07:20
ZyXEL prezentuje dwuzakresowy gigabitowy router bezprzewodowy AC2200 MU-MIMO (NBG6815) oraz dwuzakresowy gigabitowy wzmacniacz sygnału 802.11ac MU-MIMO (Armor X1). Urządzenia oferują zasięg w całym domu i gigabitową wydajność bezprzewodową.
Nowoczesny router bezprzewodowy 802.11ac i wzmacniacz sygnału

Oba modele NBG6815 i Armor X1 oferują gigabitową prędkość w standardzie 802.11ac wraz z obsługą strumieni 4x4 optymalizując wykorzystanie przepustowości dla strumieni wideo 4k oraz dla gier.

Połączenie z wyższą przepustowością można porównać z jazdą po autostradzie z wieloma pasami ruchu, na której w przeciwieństwie do zakorkowanej standardowej drogi może w tym samym czasie poruszać się większa ilość użytkowników bez obniżania prędkości.

Minimalistyczny design w białym kolorze wraz z wbudowanymi antenami z łatwością wkomponuje się w nowoczesny wystrój pomieszczeń. Ponieważ urządzenie można zainstalować w dowolnym miejscu, użytkownicy mogą cieszyć się lepszą jakością sygnału sieci bezprzewodowej bez względu na elementy konstrukcyjne domu.

Ustawienia sieci domowej można skonfigurować automatycznie za pomocą aplikacji ZyXEL ONE ConnectTM, a bezprzewodową siecią dla gości można wygodnie zarządzać oferując tymczasowy dostęp do sieci poprzez jedno kliknięcie.

Dostępność i cena

Dwuzakresowy gigabitowy router bezprzewodowy AC2200 MU-MIMO (NBG6815) oraz dwuzakresowy gigabitowy wzmacniacz sygnału 802.11ac MU-MIMO (Armor X1) można nabyć za pośrednictwem dystrybutorów ZyXELa: AB, ABC Data, Action, RRC czy Veracomp.

Sugerowana przez producenta cena NBG6815 dla użytkownika końcowego to 547 pln +vat.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto