A A A

Nowy layout witryny CD-Action

2 czerwca 2008, 16:03
Nowy layout witryny CD-Action

Strona internetowa magazynu CD-Action (www.cdaction.pl) doczekała się odświeżonego layoutu oraz nowych funkcji. Czytelników wita odmieniona kolorystycznie szata graficzna oraz nowy, wygodniejszy układ poszczególnych działów. Dobrze wyeksponowana sekcja "Zasoby" daje bezpośredni dostęp do multimediów związanych z grami – filmów, galerii, a także działu z plikami do pobrania. Na stronie można także przeczytać najświeższe newsy ze świata gier oraz zamieszczane przez redakcję ogłoszenia.

Zupełną nowością jest możliwość przejrzenia zawartości bieżącego numeru CDA udostępnionego w postaci wirtualnej, kilkunastostronicowej broszurki pokazującej najciekawsze materiały wydania. Nowy layout można komentować na forum CDA.

Źródło: CD-Action


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto