A A A

Nowy model słuchawek dla graczy od Modecom

25 listopada 2014, 14:00
Firma Modecom wprowadza do swojej oferty najnowszy model gamingowych słuchawek MC-831 RAGE, przeznaczony dla wymagających graczy komputerowych.
Nowy model słuchawek dla graczy od Modecom

Słuchawki Modecom MC-831 RAGE cechuje wysoka czystość dźwięku, który współgra z brzmieniem tonów niskich. W konstrukcji MC-831 RAGE zastosowano wysokiej jakości membrany, które dobrze przenoszą występujący, zwłaszcza w grach akcji, zróżnicowany tonalnie dźwięk przestrzenny. W praktyce oznacza to, że użytkownik usłyszy szeroką gamę dźwięków, co bezpośrednio podnosi jakość wirtualnej rozrywki.

Słuchawki mają przykuwać uwagę także atrakcyjnym wzornictwem. Na szczególną uwagę zasługuje ich solidna, a zarazem lekka konstrukcja. Dodatkowo wszystkie elementy konstrukcyjne, które w podczas użytkowania mają kontakt z ciałem gracza, zostały wykonane z przyjemnego w dotyku materiału.

Słuchawki MC-831 RAGE wyposażono również w bardzo czuły, wysuwany z jednej z kapsuł mikrofon na pałąku, z możliwością regulacji położenia względem pionowej osi. Ponadto, znajdujący się na kablu pilot pozwala w każdej chwili włączyć mikrofon lub zmienić głośność, bez potrzeby odrywania się od emocjonującej rozrywki. MC-831 RAGE posiadają także dwie pozłacane wtyczki 3.5mm typu mini Jack, pozwalające na współpracę z praktycznie dowolnym źródłem dźwięku.

Warto dodać także o masywnej konstrukcji kapsuł, które przylegając idealnie do uszu gracza eliminują zewnętrze hałasy. Dodatkowo, komfort i swobodę ruchu zapewnia odporny na uszkodzenia pleciony kabel o długości 2.2 m.

Sugerowana cena:

Modecom MC-831 RAGE: 129,99 brutto PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto