A A A

Nowy pakiet Radeon Software for Enterprise

12 maja 2019, 10:00
Firma AMD po raz kolejny powiększa możliwości projektantów i profesjonalistów CAD udostępniając nową wersję pakietu AMD Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q2. Zapewnia ona certyfikaty dla 750 kluczowych aplikacji w trybie Day-0 oraz niezwykłą wydajność.
Nowy pakiet Radeon Software for Enterprise

Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q2 to:

  • Wielozadaniowość dla pracy twórczej i wydajności - profesjonaliści rzadko pracują nad jednym zadaniem w danym momencie, a wersja 19.Q2 oferuje użytkownikom kart Radeon Pro niewiarygodną wydajność przy pracy w wielu wymagających środowiskach na raz. Gdy konkurencyjne rozwiązania zwalniają o 39% w przypadku testu SPECviewperf 13 uruchomionego z działającym w tle testem Prime95, wydajność karty Radeon Pro WX 4100 pozostaje stała (różnica w wydajności zamyka się w 1%).

  • Wyższa niż u konkurencji wydajność w złożonych, rzeczywistych projektach - karta graficzna Radeon Pro WX 7100 ze sterownikiem Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q2 jest o ok. 28% szybsza niż konkurencyjne rozwiązanie w pakiecie SOLIDWORKS 2019, oraz o ok. 51% szybsza w pakiecie NX 10.0.

  • Uniwersalne wsparcie dla kluczowych aplikacji do projektowania i profesjonalnej pracy - pakiet AMD Radeon Pro Software for Enterprise uzyskał ponad 750 certyfikatów od niezależnych dostawców oprogramowania (ISV) od czasu uruchomienia programu certyfikacji Day-0 i jest gotowy do obsługi systemu Windows 10 z aktualizacją z maja 2019.

  • Moc stacji roboczej podczas pracy zdalnej - pakiet AMD Radeon Pro Software for Enterprise oferuje dostęp do w pełni akcelerowanego graficznie środowiska, jakie zapewnia stacja robocza w dowolnym miejscu praktycznie bez straty na wydajności - udowodnił to benchmark SPECviewperf 13 „3dsmax-06" uruchomiony zdalnie na stacji wyposażone w kartę graficzną AMD Radeon Pro WX 4100.

  • Maksymalnie aktualne wsparcie dla deweloperów gier i freelancerów - z pomocą funkcji „Driver Options" profesjonaliści, którzy wykorzystują swoje stacje robocze do tworzenia gier lub grania po godzinach, mogą z łatwością zainstalować standardowy sterownik Radeon Software Adrenalin 2019 Edition na profesjonalnej karcie graficznej.

Po więcej informacji na ten temat oraz o innych nowościach nowej wersji Radeon Pro Software odsyłamy na stronę producenta.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto