A A A

Nowy rekord świata w benchmarku 3DMark06

21 kwietnia 2009, 13:01
Podczas zawodów Open Overclocking Championship 2009 w Pradze miało miejsce bicie rekordów wydajności komputerów. W jednej z kategorii wygrał polski zespół.
Nowy rekord świata w  benchmarku 3DMark06

Duet Marcin „Ryba” Rywak i Piotr „Chaos” Maj ustanowili nowy rekord świata w benchmarku 3DMark 06 firmy Futuremark. Udało się im osiągnąć wynik 31 326 punktów, wyprzedzając zespół z Belgii oraz faworytów z Grecji.

GIGABYTE Open Overclocking Championship 2009

Podkręcone zestawy testowane były także w aplikacji SuperPi – wyniki osiągnięte w dwóch kategoriach uplasowały Polaków na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej (wygrali Belgowie). W biciu rekordu wykorzystano oczywiście sprzęt Gigabyte płytę GA-EX58-UD4P z procesorem Intel Core i7 965 Extreme oraz karty graficzne GV-N26OC-896H-B pracujące w trybie SLI.

Zwycięzcy imprezy otrzymali w nagrodę 2000 dolarów, zdobywcom drugiego oraz trzeciego miejsca wręczono czeki na 1000 i 500 dolarów. Wszyscy otrzymali także nagrody rzeczowe.

Źródło: Informacja prasowa