A A A

Nowy router D-Linka

7 listopada 2014, 13:30
D-Link rozszerzył swoją rodzinę routerów o model DIR-818LW AC750. W środku białego urządzenia kryje się najnowsza technologia bezprzewodowej transmisji – Wireless AC.
Nowy router D-Linka

Dwie odrębne sieci Wi-Fi

DIR-818LW przesyła dane za pomocą dwóch bezprzewodowych modułów, z transferem 300 Mb/s na częstotliwości 2.4 GHz oraz 433 Mb/s na 5 GHz. Sumaryczna przepustowość to aż 750 Mb/s - co umożliwia podłączanie nowych urządzeń bez spadku transmisji danych pomiędzy urządzeniami. Router umożliwia stworzenie osobnej sieci dla gości, bez dostępu do prywatnych danych przechowywanych wewnątrz domowej sieci, a dodatkowo port WAN i cztery gigabitowe porty LAN zwiększają możliwe zastosowania dla podłączeń urządzeń stacjonarnych.

Prywatna chmura danych

Funkcja SharePort to prosty sposób na stworzenie domowej, bezpiecznej chmury do przechowywania danych. Multimedia, zdjęcia, filmy lub pliki zapisane na pamięci podłączonej do gniazda USB w routerze, są dostępne z poziomu smartfona lub tabletu przy użyciu bezpłatnej aplikacji mobilnej. Istnieje możliwość blokowania użytkowników oraz przegląd podłączonych urządzeń z poziomu aplikacji mobilnej mydlink Lite dla smartfonów i tabletów z systemem iOS, Android oraz Windows Mobile. To oznacza, że rodzice mają możliwość stałego monitorowania aktywności online swoich dzieci. DIR-818L można skonfigurować za pośrednictwem funkcji QRS i przygotować do pracy w kilka chwil.

Dostępność i cena

Router DIR-818LW będzie dostępny na Polskim rynku w połowie listopada. Rekomendowana detaliczna cena urządzenia wynosi 349 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto