A A A

Obudowy dla Graczy od MS-TECH

8 maja 2012, 11:50
Obudowy dla Graczy od MS-TECH

MADtech.pl prezentuje najnowsze projekty MS-Tech - obudowy dla Graczy X4 Crow1 oraz X3 Crow2.

Z wyglądu i w budowie oba modele są niemal takie same. Różnią się zaledwie szczegółami takimi, jak kolor podświetlenia czy okno w lewym boku vs. wolnoobrotowy wentylator 200mm. Wersja X3 Crow1 jest nieco uboższa.

Obie obudowy oferują miejsca na trzy napędy zewnętrzne 5,25" oraz do ośmiu kieszeni na HDD 3,5" / 2,5". Wyposażono je również w panel z dodatkowymi portami: 2x USB 3.0, 2x USB 2.0 oraz czytnik kart pamięci SD, MMC i MS. W przypadku Crow2 dodatkowym atutem jest stacja dokująca na dysk zewnętrzny 2,5" oraz regulator obrotów i podświetlenia wspomnianego wcześniej 200mm wentylatora.

System montażu filtrów przeciwpyłowych jest bardzo wygodny dla posiadacza obudowy. Crow2 posiada filtr w każdym slocie na wentylator. Obudowy są przygotowane pod montaż płyt głównych ATX, mATX, XL-ATX oraz pod najdłuższe na rynku karty graficzne.

Sugerowane ceny detaliczne wynoszą: X3 Crow1 - 449,00 zł oraz X4 Crow2 - 499,00 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto