A A A

Oculus Rift i wizja wirtualnego świata

6 maja 2014, 11:40
Podczas odbywającej się konferencji TechCrunch Disrupt, szef firmy Oculus VR opowiedział o wirtualnym świecie, w którym żyje miliard osób korzystających z okularów Oculus Rift.
Oculus Rift i wizja wirtualnego świata

Trzeba przyznać, że Brendana Iribe (wspomnianego szefa Oculus VR) odrobinę poniosła fantazja, i jego wizja następcy gry "Second Life" (popularna kilka lat temu gra, taki internetowy "odpowiednik" naszego życia) oraz Facebooka nowej generacji jest mocno przesadzona. Nie ulega jednak wątpliwości, że Oculus VR, po tym jak został kupiony za 2 mld dolarów przez Facebooka, chce być czymś więcej niż tylko firmą robiącą sprzęt dla graczy komputerowych. "Chcemy być Game Boyem czy iPhonem?" - retorycznie pyta Iribe.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto