A A A

Odtwarzacz mp4 z krokomierzem marki Natec

5 listopada 2014, 09:30
Firma Natec zaprezentowała odtwarzacz mp4 dla aktywnych, który oprócz odtwarzania muzyki pełni funkcję krokomierza, a do tego liczy spalone kalorie.
Odtwarzacz mp4 z krokomierzem marki Natec

Odtwarzacz Natec MP40 posiada wszystko to, co niezbędne aby wszelką aktywność sportową uczynić przyjemniejszą. Mała i wytrzymała obudowa posiada specjalny klips, dzięki któremu łatwo przyczepisz odtwarzacz do garderoby bez obawy o zgubienie go.

Urządzenie posiada wbudowany krokomierz, który monitoruje naszą aktywność w czasie rzeczywistym. Po spacerze lub biegu możemy sprawdzić ilość wykonanych kroków i dodatkowo sumę spalonych kalorii. Dzięki temu łatwo porównamy wyniki i zweryfikujemy plan treningu tak, by osiągnąć zamierzony cel.

Natec MP40 to również źródło wysokiej jakości dźwięku, a także odtwarzacz plików wideo. Wbudowane radio FM oraz dyktafon dodatkowo zwiększają jego funkcjonalność. Obsługa playera jest intuicyjna, a dzięki wyświetlaczowi o przekątnej 1,5 cala, zarządzanie mediami staje się proste i czytelne.

Produkt wyceniono na kwotę 109 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto