A A A

Opera 9.51 – nowe funkcje, poprawione błędy

3 lipca 2008, 15:46
Opera 9.51 – nowe funkcje, poprawione błędy

Jeszcze nie ostygły internetowe łącza po premierze funkcjonalnej przeglądarki Opera 9.50, a na oficjalnym blogu Opera Desktop Team pojawiła się informacja o udostępnieniu nowej wersji przeglądarki Opera 9.51 RC 3.

Zmiany obejmują przede wszystkim funkcje automatycznej aktualizacji i upgrade'u (instalacji nowej wersji na komputerze, na którym zainstalowana została wcześniejsza wersja Opery) oraz funkcje związane z zapisywaniem treści przeglądanych online stron, obrazków, plików itp., na dysku twardym. Widoczną zmianą jest to, że zapisanie obrazka na dysku nie będzie już zgłaszane w module Transfery. Oprócz tego usunięto błędy, które w wersji 9.50 powodowały zawieszanie się programu – m.in. kłopoty z niektórymi usługami poczty online, kłopoty z podglądem wydruku czy problem z wywoływaniem kanałów RSS. Ponieważ najnowsza wersja Opery 9.51 jest wciąż wersją kandydującą, nie jest jeszcze dostępna do pobrania ze strony głównej, zainteresowanych odsyłamy na stronę wspomnianego bloga, gdzie udostępniono wersje do systemów Windows, Mac OS X i Linux.


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto