A A A

Oryginalny telewizor w stylu retro

14 lipca 2018, 08:30
Telaevia Retro TV to nowoczesny telewizor kryjący się za obudową w stylu lat 60.
Oryginalny telewizor w stylu retro

Uniformizacja rynku telewizorów sprawia, że nowe urządzenia się do siebie bardzo podobne. Zdarzają się wyjątki takie jak The Frame Samsunga, ale to nadal wariacje na temat istniejącego sprzętu. Tymczasem Telaevia Retro TV idzie w zupełnie innym kierunku.

Projekt autorstwa Hogeun Jang z PDF HAUS bazuje na kultowym - w niektórych kręgach - telewizorze lampowym Telavia P111 z 1966 roku. Jedne rzut oka na grafiki koncepcyjne i od razu widać, że designer odniósł się do pomysłów sprzed 50 lat.

Nie podano specyfikacji technicznej jego projektu, zresztą pozostaje to bez znaczenia na tym etapie. Najważniejszy w przypadku Telaevia Retro TV byłby wygląd. Chcielibyście mieć taki telewizor w domu? W Polsce nie brakuje mieszkań, których wystrój nadal doskonale pasowałby do projektu PDF HAUS.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto