A A A

Pamięci HyperX kompatybilne z nowym chipsetem Intela

13 maja 2014, 12:00
Pamięci HyperX FURY, Genesis i Predator, pracujące w trybie dual-channel, oferują pełną kompatybilność z nowymi procesorami Intel Corei5 oraz i7 czwartej generacji Haswell refresh oraz z nowym chipsetem Intel serii 9.
Pamięci HyperX kompatybilne z nowym chipsetem Intela

HyperX to seria wysokowydajnych produktów Kingston Technology, składająca się z szybkich pamięci DDR3, SSD, przenośnych pamięci USB Flash oraz słuchawek. Opracowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, amatorach overclockingu oraz entuzjastach najszybszych systemów produkty HyperX są znane dzięki wysokiej jakości.

Pamięci taktowane od 1333Mhz do 2800Mhz w wersjach od 8 do 32GB, zestawy złożone z 2 lub 4 kości - HyperX oferuje szeroką gamę pamięci RAM kompatybilnych z nowym chipsetem Intela. Wszystkie pamięci HyperX gwarantują wysoką niezawodność, z której znane są urządzenia Kingstona - moduły zostały poddane kompleksowym testom i są objęte wieczystą gwarancją oraz darmowym wsparciem technicznym.

Pełną listę pamięci współpracujących z nowym chipsetem Intela znaleźć można tu.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto