A A A

Pen Logitecha dla całej klasy

18 stycznia 2022, 15:20
Aktywny rysik Logitecha idealnie współpracuje z Chromebookami.
Pen Logitecha dla całej klasy

Wytrzymały i nietani

Rysik, o nazwie Pen obsługuje coraz bardziej popularny standard Universal Stylus Initiative (USI), gwarantując, że gadżet będzie działać bez parowania na większości najnowszych Chromebooków.

Urządzenie ma port USB, po naładowaniu działa przez 2,5 godziny, a po rozładowaniu wystarczy 30 sekund, by było aktywne przez dalsze 30 minut. Pen ma trwałą trójkątną konstrukcję, która ułatwia pisanie młodszym użytkownikom.

Objęty trzyletnią gwarancją Pen jest przeznaczony do celów edukacyjnych i można się w niego zaopatrzyć jedynie poprzez witrynę Logitecha lub inne kanały sprzedaży z sektora edukacji. Pióro kosztuje 65 dolarów, czyli nieco więcej niż urządzenia konkurencyjne. Dla przykładu tańszy o 30 dolarów Lenovo USI Pen obsługuje standard USI oraz ponad 4 tysiące poziomów nacisku. Według zapewnień Logitecha rysik jest wygodniejszy i bardziej przypomina oryginalny ołówek.

Dużym minusem jest brak możliwość zakupu jednej sztuki i według sugestii producenta, zamawiający (nauczyciel?) wyposaża w urządzenie od razu całą klasę.

fot. Logitech

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto