A A A

Połącz smartfon ze sprzętem Hi-Fi

3 lutego 2014, 08:12
Połącz smartfon ze sprzętem Hi-Fi

Delock, niemiecki producent rozwiązań mobilnych zaprezentował adapter Bluetooth do sprzętu Hi-Fi.

W dobie smartfonów, tabletów i playerów mp3 coraz częściej odtwarzamy muzykę przez te właśnie urządzenia niejednokrotnie tracąc na jakości odtwarzanego dźwięku. Małe głośniki bądź słuchawki podłączone do smartfona nie zawsze zdają egzamin ze względu na ledwo słyszalne dźwięki czy przymusową izolację od otoczenia z powodu słuchawek na uszach. Najlepszym rozwiązaniem byłoby odtwarzanie muzyki na urządzeniach przenośnych, a słuchanie na dobrej klasy głośnikach, gdzie dźwięk stereo jest odpowiednio wzmocniony i jakość nie uwłacza uszom większości wielbicieli audio.

Takie właśnie rozwiązanie proponuje niemiecki producent Delock, oferując uniwersalny adapter Bluetooth, który bez przeszkód połączy w jedno - twojego smartfona i domowy sprzęt hi fi. Źródłem muzyki będzie smartfon lub tablet posiadający funkcję Bluetooth, który w łatwy sposób prześle ulubioną muzykę, audycję radiową do adaptera i dalej poprzez złącze optyczne lub analogowe na wzmacniacz i głośniki.

Odbiornik muzyczny Bluetooth bazuje na technologii nowej generacji - aptX (kodek SBC), która umożliwia przesłanie dźwięku o pełnej szerokości pasma i jakości dźwięku CD przez łącze Bleutooth. Takie rozwiązanie sprawie, że nie stracimy na jakości podczas słuchania muzyki czy audycji radiowej bezpośrednio ze smartfona.

Produkt objęty jest 3 letnią gwarancją, a cenę detaliczną ustalono na 245 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto