A A A

Pomyślne prognozy dla AMD

25 września 2018, 07:10
Wg szacunków AMD rynek procesorów PC wart jest 30 miliardów dolarów. W ciągu 8 miesięcy firma AMD wprowadziła na rynek 20 nowych modeli procesorów Ryzen, co przełożyło się na rosnące znaczenie tych produktów na polu biznesowych komputerów.
Pomyślne prognozy dla AMD

Nie umknęło to uwadze analitykom branżowym Canalys, IDC czy Gartnera, którzy z uznaniem wypowiadają się na temat oferty AMD oraz prezentują pomyślne prognozy na przyszłość. Potwierdzają oni też, że Ryzen PRO są doceniane w branży za kombinację wydajności, ochrony i solidności, co przekłada się na kuszące wartości ROI i TCO. Nie bez znaczenia jest także powiększająca się i już szeroka gama systemów biznesowych bazujących na technologii AMD takich producentów, jak Dell, HP czy Lenovo.

Sukcesy na rynku biznesowym wynikają także ze świadomości administratorów i użytkowników, którzy rozczarowani są tym, że wiele spośród dostępnych produktów bardzo szybko traci swoją przydatność stając się przysłowiowymi „przyciskami do papieru". Tymczasem procesory Ryzen PRO doceniane są w firmach właśnie za swoją przyszłościowość i rozwiązania, które pozwolą im długo pozostawać wartościowymi i produktywnymi, a systemom w nie wyposażonym łatwymi w zarządzaniu oraz serwisowaniu czy rozbudowie.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto