A A A

Predator trafia do Ghost Recon Wildlands

15 grudnia 2017, 12:30
Firma Ubisoft ogłosiła nawiązanie współpracy z FoxNext Games, w wyniku której w Tom Clancy`s Ghost Recon Wildlands pojawi się unikatowa zawartość związana z Predatorem. Elementy te zostaną opublikowane wraz z aktualizacją Jungle Storm.
Predator trafia do Ghost Recon Wildlands

Aby uczcić 30. rocznicę premiery pierwszego filmu z serii Predator, w Tom Clancy`s Ghost Recon Wildlands pojawi się mnóstwo unikatowej zawartości związanej z Predatorem, zarówno w podstawowej wersji, jak i trybach PvP Ghost War:

Bezpłatne specjalne wyzwanie Predatora

Od 14 grudnia do początku stycznia wszyscy gracze w Ghost Recon Wildlands będą mogli wziąć udział w ostatecznych łowach na Predatora. To nowe specjalne wyzwanie będzie grywalne solo lub w trybie współpracy dla czterech graczy. Będzie to najtrudniejsza walka w całej grze Ghost Recon Wildlands.

Elementy personalizacji Predatora

Po pokonaniu Predatora, gracze otrzymają unikatowe przedmioty, takie jak maska Predatora z nowym niepowtarzalnym trybem wizji Predatora. Oprócz nagród za wykonanie zadania gracze będą mogli spersonalizować i uzbroić swoje Duchy za pomocą Pakietu Predatora, który zawiera 15 nowych elementów personalizacji, nowe uzbrojenie oraz unikatowy cios wręcz. Dzięki tym elementom gracze będą mogli odtworzyć najbardziej pamiętne postacie z oryginalnego filmu.

Klasa PVP Ghost War inspirowana Predatorem

Nowa klasa Ghost War, inspirowana postacią Dutcha z oryginalnego filmu Predator, będzie mogła skorzystać z trybu Battle Rage, oferując tym samym graczom ofensywnym nowe, alternatywne strategie i taktyki na polu bitwy PVP. Gracze w Ghost War zyskają dostęp do nowej klasy poprzez przepustkę Ghost War lub przepustkę sezonową. Mogą też użyć bezpośrednio punktów prestiżu.

Jungle Storm rozszerza skalę Ghost War, wprowadzając rozgrywkę rankingową, nową klasę Pathfinder, a także nowe wyposażenie i aktualizacje rozgrywki, zarówno w podstawowej wersji gry, jak i trybach PvP.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto