A A A

Premiera nowej wersji Firefoxa opóźniona

14 maja 2019, 10:00
Mozilla była zmuszona przełożyć debiut nowej wersji przeglądarki Firefox. Powodem problemy z brakiem działających dodatków i wtyczek.
Premiera nowej wersji Firefoxa opóźniona

Awaria związana z dodatkami do Mozilli trwała około 12 godzin - w takim czasie programiści uporali się ze wszystkimi problemami. Cała sytuacja wpłynęła jednak na premierę nowej wersji programu - Firefoxa 67. Data wprowadzenia wersji stabilnej do kanału aktualizacji została przełożona.

Programiści Mozilli mają stworzyć rozwiązania, które pozwolą im szybciej docierać do ewentualnych problemów oraz skuteczniej je przewidywać.

Problem z wtyczkami w Mozilli Firefox spowodował, iż ucierpieli na nim także użytkownicy korzystający z innych aplikacji - chociażby Tor Browser.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na aktualizację przeglądarki do wersji 67.


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto