A A A

Prestigio MultiKey – gadżety pod kontrolą

14 listopada 2014, 07:50
Marka Prestigio prezentuje MultiKey – niewielkich rozmiarów urządzenie pozwalające w łatwy sposób lokalizować drobne przedmioty, takie jak kluczyki czy domową elektronikę w postaci tabletu lub smartfona.
Prestigio MultiKey – gadżety pod kontrolą

MultiKey PMTK1 to mały pilot, który przy zastosowaniu najnowszej technologii, przypilnuje drogocennych drobiazgów. Gadżet posiada wbudowany system dwufazowego namierzania, diodę świetlną, tryb powiadomień oraz funkcję zdalnego robienia zdjęć za pomocą aparatu naszego urządzenia mobilnego. MultiKey współpracuje z tabletami i smartfonami wyposażonymi w Bluetooth 4.0 oraz system Android 4.3 lub wyższy.

- Za pomocą tego niepozornego asystenta z łatwością odnajdziemy pozostawione gdzieś w domu kluczyki czy telefon. Wystarczy sparować ten elektroniczny klucz z wybranymi przedmiotami za pośrednictwem aplikacji. Akcesorium informuje także o nieodebranych połączeniach i wiadomościach za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych - mówi Sylwia Koza, Marketing & PR Manager marki Prestigio.

Cena: ok 89PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto