A A A

Programy Pandy w wersji 2009 beta do wypróbowania

4 lipca 2008, 13:56
Programy Pandy w wersji 2009 beta do wypróbowania

Firma Panda Security udostępniła do publicznych testów wersje beta najnowszego pakietu Panda Internet Security 2009 oraz programu antywirusowego Panda Antivirus Pro 2009. Oba programy dostępne są bez żadnych opłat do czasu wprowadzenia pełnych, handlowych wersji produktów.

Niestety, producent nie zdradził, kiedy faza testów beta się zakończy, jednak z naszego doświadczenia wiemy, że powinno to być co najmniej kilka miesięcy. Bardzo istotnym plusem oferty Pandy jest to, że każdy, kto pobierze któryś z ww programów, otrzymuje pełen dostęp do aktualizacji oraz wsparcia technicznego producenta. Dodatkowo, wysyłając – oczywiście już po pobraniu i zainstalowaniu wybranego programu – do firmy Panda Security wszelkie sugestie i uwagi odnośnie funkcjonalności i działania programu na specjalnie do tego celu utworzony adres e-mail, można liczyć na 50-procentową zniżkę przy zakupie pełnej wersji testowanych aplikacji. Jest jeden haczyk – uwagi i sugestie muszą być wysłane w języku angielskim.

Źródło: Panda Security


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto