A A A

Projektor LED Vision 180 marki Hykker w Biedronce

10 września 2018, 13:45
W sklepach Biedronki od 13 września będzie dostępy projektor multimedialny LED Vision 180 marki Hykker. Przekątna obrazu oferowanego przez projektor wynosi pomiędzy 28 a 180 cali.
Projektor LED Vision 180 marki Hykker w Biedronce

Hykker LED Vision 180 został wyposażony w lampę LED (jasność: 1800 lum/220 lux), pozwala na wyświetlanie obrazu o kontraście 1800:1, przekątnej sięgającej od 28 do 180 stopni i rozdzielczości 800 na 480 pikseli. Projektor ma też wbudowany 5-watowy głośnik.

Funkcjonalność projektora zwiększają: kompatybilność ze wszystkimi popularnymi urządzeniami na rynku oraz liczne wejścia takie jak: HDMI, AV, VGA, USBx2. Z tego względu z projektorem zintegrujemy zarówno nowsze jak i starsze urządzenia: telewizory, kamery i laptopy. Dzięki portowi USB możemy podłączyć pamięć zewnętrzną i odtwarzać filmy oraz zdjęcia bezpośrednio z pendrive'a.

Współpracę z projektorem i zdalne sterowanie ułatwia dołączony do urządzenia pilot.

Projektor multimedialny Vision 180 można będzie nabyć w cenie 299 zł. Urządzenie posiada certyfikat jakości wydany przez niezależną jednostkę certyfikacyjną TUV Rheinland, która zbadała je pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności oraz poręczności.

Projektor będzie dostępny we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 13 do 26 września lub do wyczerpania zapasów.

Cena - 299 zł.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto