A A A

Projektor VPL-FHZ57 od Sony

3 grudnia 2015, 12:00
Firma Sony ogłosiła wprowadzenie nowego projektora laserowego 3LCD VPL-FHZ57, będącego następcą pierwszego na świecie modelu laserowego z tej serii: VPL-FHZ55.
Projektor VPL-FHZ57 od Sony

Nowy model ma rozdzielczość 1920 x 1200 (WUXGA) i w każdych warunkach oświetlenia zapewnia jasny, wyraźny obraz. Umożliwia łączenie obrazów z wielu projektorów, zapewnia szeroki zakres zmian położenia osi obiektywu w pionie oraz w poziomie i jest wyposażony w szereg energooszczędnych ustawień. Jego atut stanowi też praktycznie bezobsługowe działanie - nawet przez 20 000 godzin. Projektor VPL-FHZ57 jest przystosowany do integracji z większymi systemami. Można go zainstalować pod dowolnym kątem, również na boku lub po obróceniu o 180°.

Dzięki technologii Sony 3LCD BrightEra i laserowemu źródłu światła urządzenie łączy zalety systemu 3LCD - w tym żywą kolorystykę obrazu - z trwałością lasera. Jest łatwe w obsłudze, a w odróżnieniu od konwencjonalnych systemów z lampami nie wymaga praktycznie żadnej konserwacji. Okres eksploatacji źródła światła wynosi aż 20 000 godzin. Oznacza to znaczną oszczędność czasu i pieniędzy, szczególnie jeśli uwzględni się koszty wymiany tradycyjnych lamp.

Projektor VPL-FHZ57 jest wyposażony w złącze HDBaseT. Zmniejsza ono ilość potrzebnych kabli, wzmacniaczy sygnału i odbiorników, a w rezultacie obniża całkowity koszt systemu i liczbę potencjalnych miejsc występowania awarii.

Nowy projektor VPL-CH370

Firma Sony powiększyła jednocześnie ofertę popularnych projektorów instalacyjnych z serii C o nowy model WUXGA VPL-CH370 o jasności 5000 lumenów. Jest on przeznaczony do dużych sal lekcyjnych oraz konferencyjnych i wyposażony w szereg łączy przewodowych, do których można opcjonalnie dodać łączność bezprzewodową. Wyróżnia go łatwa obsługa, niezawodność i niski całkowity koszt utrzymania.

Nowy projektor laserowy VPL-FHZ57 oraz nowy model z serii C będą do nabycia w Europie od stycznia 2016 r.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto