A A A

Projektor ViewSonic Pro7827HD

12 czerwca 2016, 10:00
ViewSonic Pro7827HD to ciekawa propozycja dla kinomanów, a także kibiców sportowych. Rozdzielczość FullHD (1920x1080) w połączeniu z technologią ViewSonic SuperColor RGBRGB daje gwarancję bardzo szczegółowego obrazu ze znakomitym odwzorowaniem kolorów.
Projektor ViewSonic Pro7827HD

Wyświetlający obraz w technologii DLP z bardzo wydajnym DarKChip3 - ViewSonic spełni też oczekiwania wielbicieli 3D wyświetlając obraz bezpośrednio z 3D Blu-ray. Łączy w sobie jasność na poziomie 2200 ANSI lumenów z kontrastem 22 000:1.

Kolejnym atutem modelu Pro7827HD jest SonicExpert - czyli opatentowana technologia wzbogacania dźwięku Viewsonic. Sprawia ona, że głośnik 10W, w który wyposażone jest urządzenie może dostarczyć niezwykle wyraźny i dobrze słyszalny dźwięk.

Projektor oferuje aż trzy porty HDMI co daje możliwość połączenia większej liczby nowoczesnych źródeł obrazu. Wejście HDMI/MHL (Mobile High-Definition Link) służy do bezpośredniego łączenia (kablem) do projektora urządzenia mobilnego i wyświetlanie z niego zdjęć, filmów czy innych treści. Efektownym elementem obudowy jest bardzo funkcjonalna pokrywa na kable, która sprawdza się szczególnie przy montażu sufitowym.

ViewSonic Pro 7827HD oferuje możliwość przesunięcia obiektywu w pionie do 20%. Jest to najlepsze narzędzie do pozycjonowania obrazu bez utraty jego jakości. Oczywiście można również skorzystać z funkcji Keystone. Przydatny może też się okazać zoom optyczny 1.3x

Projektor objęty jest dwuletnią gwarancją na urządzenie i roczną gwarancją na lampę, której żywotność w trybie ECO określana jest na 6500 godzin.

ViewSonic Pro7827HD dostępny jest w cenie 4519 zł brutto (z VAT).


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto