A A A

Przeciek: iPhone 13 w wersji z 1 TB pamięci

22 lipca 2021, 14:00
To świetna wiadomość dla najbardziej wymagających użytkowników.
Przeciek: iPhone 13 w wersji z 1 TB pamięci

Dwa razy więcej

Według analityków z firmy Wedbush, nadchodzący iPhone 13 pojawi się także w wersji z 1 TB pamięci. Prawdopodobnie będzie dotyczyć to smartfonu w wersji „Pro" – choć, oczywiście, nie będzie to jedyny wariant urządzenia, jaki zaoferuje Apple. Użytkownicy, którym nie potrzeba aż 1 TB miejsca na dane, będą mogli wybrać skromniejszą wersję z pamięcią o rozmiarze 128 GB lub 256 GB.

Żaden dotychczasowy smartfon Apple'a nie miał aż terabajta pamięci – aktualny flagowiec, iPhone 12, może pochwalić się „zaledwie" 512 gigabajtami w najmocniejszej wersji. Nie wiadomo, ile kosztować będzie iPhone 13 Pro z terabajtową pamięcią, lecz z uwagi na nadzwyczajną pojemność może być to jeden z najdroższych iPhone'ów w historii.

 

Dla profesjonalistów

Przeciek tym samym sugeruje, że Apple będzie próbował zareklamować iPhone'a 13 Pro jako produkt dla najbardziej wymagających użytkowników, dla których telefon jest narzędziem pracy. W istocie bowiem, z punktu widzenia przeciętnego nabywcy, zakup smartfonu z 1 TB pamięci nie ma sensu – w większości przypadków może nie być ona zapełniona nawet w połowie. iPhone 13 Pro w wersji 1 TB może być więc przede wszystkim przeznaczony np. dla fotografów, operatorów wideo lub twórców filmów albo przedsiębiorców prowadzących interesy na wielką skalę.

fot. Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto