A A A

Rabaty w PC Formacie 11/2016

6 października 2016, 13:40
W najnowszym numerze PC Formatu oprócz 19 pełnych wersji na płycie DVD mamy też cztery kody rabatowe.
Rabaty w PC Formacie 11/2016

Jeżeli jesteś głodny i zamawiasz jedzenie przez internet mamy dla ciebie kod rabatowy o wartości 20 zł do wykorzystania w serwisie pyszne.pl. Kod jest przeznaczony dla nowych użytkowników serwisu, a minimalna wartość zamówienia to 35 zł (po odliczeniu rabatu 20 zł do zapłacenia jest 15 zł)  -szczegóły znajdziesz w magazynie na stronie 18.

Dla tych, którzy chcą się uczyć angielskiego lub niemieckiego, ale nie mają czasu chodzić na tradycyjne kursy przygotowaliśmy kod promocyjny do serwisu etutor.pl. Kod przeznaczony jest dla nowych użytkowników serwisu i umożliwia na bezpłatne korzystanie z nauki niemieckiego lub angielskiego przez trzy tygodnie na dowolnym poziomie zaawansowania oferowanym przez serwis. Szczegóły promocji znajdziesz na stronie 20

Użytkownicy smartfonów z androidem, którzy obawiają się o bezpieczeństwo swoich danych mogą skorzystać z 90-dni bezpłatnej ochrony oferowanej przez G DATA. Szczegóły promocji i sposób instalacji programu zostały opisane na stronie 17.

Jeżeli masz witrynę internetową stworzoną przy wykorzystaniu wordpressa i szukasz taniego hostingu, możesz wypróbować usługi CAL.PL. Kod na 3-miesięczny darmowy hosting dla stron wordpressowych znajdziesz w bieżącym numerze na stronie 84.


Więcej o zawartości nowego PC Formatu przeczytasz tutaj


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto