A A A

Radeon FreeSync trafi do telewizorów Samsung QLED

6 czerwca 2018, 14:30
Firmy AMD i Samsung ogłosiły dzisiaj wprowadzenie obsługi technologii Radeon FreeSync do nowej gamy telewizorów Samsung QLED w rozmiarach od 55’’ do 82’’.
Radeon FreeSync trafi do telewizorów Samsung QLED

Samsung to pierwsza firma, która chcąc zapewnić rozgrywkę pozbawioną zacięć w swoich telewizorach konsumenckich wykorzystuje standard adaptacyjnego odświeżania, czyli Radeon FreeSync.

W ciągu ostatnich trzech lat technologia Radeon FreeSync znalazła szerokie zastosowanie na rynku i stała się najczęściej wybieranym w branży rozwiązaniem służącym płynnej rozgrywce. Wczesnym marcem tego roku firma AMD powiększyła ten ekosystem wychodząc z technologią FreeSync poza branżę PC poprzez wprowadzenie jej obsługi do konsol Microsoft Xbox One S i Xbox One X . Ponad 250 modelach kompatybilnych wyświetlaczy oferowanych przez ponad 20 partnerów stanowi ponad dwukrotnie większą dostępność niż w przypadku konkurencyjnej technologii.

Technologia FreeSync w telewizorach Samsung QLED z roku 2018 jest dostępna od dziś w modelach o przekątnych od 55 do 82 cali, a także w serii NU8000/NU8500 od 55 do 82 cali. Wsparcie tej technologii będzie dostarczane za pomocą automatycznej aktualizacji trybu gracza.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto