A A A

Router D-Link z dwuzakresowym Wi-Fi

13 lipca 2016, 07:20
Nowy router D-Linka z dwuzakresowym Wi-Fi
Router D-Link z dwuzakresowym Wi-Fi

Router został wyposażony w gniazdo na kartę SIM, DWR-953 jednocześnie obsługuje połączenia z mobilną siecią 4G LTE/3G i stacjonarnymi sieciami szerokopasmowymi. Funkcja przywracania połączenia umożliwia skonfigurowanie połączenia zapasowego, aktywowanego w przypadku awarii łącza stałego lub szerokopasmowego łącza komórkowego. Wszystkie urządzenia połączone z DWR-953 współdzielą obydwa połączenia z Internetem, co umożliwia uzyskanie większej prędkości i sprawności łącza internetowego.

Bezpieczna sieć Wi-Fi w dwóch zakresach

DWR-953 jednocześnie pracuje w dwóch zakresach - 2,4 GHz oraz 5 GHz. Umożliwia to przesyłanie danych przez Wi-Fi z łączną szybkością do 750 Mbit/s (do 433 Mbit/s w nowym standardzie AC oraz do 300 Mbit/s za pośrednictwem połączeń w standardzie 802.11n). Połączenia realizowane przez DWR-953 są chronione przed atakami z Internetu przez podwójną aktywną zaporę sieciową (NAT i SPI). Natomiast sieć bezprzewodowa jest zabezpieczona przez mechanizmy szyfrowania w standardach WPA/WPA2, co uniemożliwia nieuprawnionym użytkownikom dostęp do przesyłanych danych.

Jedno urządzenie - wiele zastosowań

Głównym zastosowaniem DWR-953 jest praca jako standardowego modemu DSL lub modemu kablowego. Jednak można go użyć także jako hotspotu 4G LTE w domu, biurze lub na wakacjach i współdzielić połączenie przy użyciu bezprzewodowej sieci Wi-Fi lub czterech portów Fast Ethernet. Urządzenie obsługuje szybkie połączenia LTE, dzięki czemu dane z Internetu są pobierane z szybkością do 150 Mbit/s. To pozwala na jednoczesne bezproblemowe przeglądanie zasobów Internetu i prowadzenie rozmów przez Skype'a na tabletach, smartfonach i komputerach.

Dostępność i cena

Router DWR-953 jest już dostępny dla klientów w Polsce, w sugerowanej cenie 479 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto