A A A

Samsung Galaxy Note 10.1 dostępny od sierpnia

7 sierpnia 2012, 10:43
Samsung Galaxy Note 10.1 dostępny od sierpnia

Samsung poinformował, że wprowadza do sprzedaży Galaxy Note 10.1, nowy model z serii Galaxy Note.

Galaxy Note 10.1 został wyposażony w czterordzeniowy procesor procesor 1,4 GHz i 2 GB pamięci RAM. Producent zapewnia, że urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby uprościć i przyspieszyć notowanie pomysłów, dostęp do informacji i pracę wielozadaniową.

- Galaxy Note 10.1 odzwierciedla nacisk, jaki Samsung kładzie na dostarczanie produktów, które oferują kompletne środowisko mobilne do tworzenia spersonalizowanej, ekspresywnej treści — powiedział JK Shin, prezes działu IT & Mobile Communications w Samsung Electronics.

- Historia pokazała, że robienie notatek, natychmiastowe zapisywanie pomysłów i szkicowanie to najbardziej osobiste, naturalne sposoby zwiększania wydajności oraz kreatywności. Zaawansowana technologie i funkcje GALAXY Note 10.1 pozwalają użytkownikom łatwo tworzyć i dostosowywać do swoich potrzeb różne treści – dodaje JK Shin.

Wśród rozbudowanych funkcji Samsunga Galaxy Note 10.1, użytkownicy znajdą m.in. możliwość współdzielenia pulpitu, rysik Samsung S Pen z różnymi szablonami i narzędziami, centrum szkoleniowe Learning Hub z dostępem do programów edukacyjnych, pełną wersję programu Adobe Photoshop Touch, a nawet opcję Smart Stay, która śledzi oczy użytkownika i gwarantuje, że ekran pozostanie włączony, dopóki użytkownik na niego patrzy.

Urządzenie jest ponadto wyposażone w kamerę o rozdzielczości 5 megapikseli z AutoFocus oraz przednią kamerę o rozdzielczości 1.9 megapikseli.

Galaxy Note 10.1 zaoferuje trzy opcje łączności: wersję Wi-Fi i wersję Wi-Fi/3G HSPA+ w dniu premiery. Sugerowana cena detaliczna Galaxy Note 10.1 to 2999zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto