A A A

Scottie Go! – gra edukacyjna z interaktywnym kursem programowania

17 sierpnia 2017, 12:00
Twórcy gry z firmy NeticTech opracowali startową wersję Scottie Go! - gry uczącej poprzez zabawę programowania. Pozwala ona bez konieczności kupowania pełnej sprawdzić czy programowanie z sympatycznym robotem Scottiem jest przygodą odpowiednią dla naszych pociech.
Scottie Go! – gra edukacyjna z interaktywnym kursem programowania

Scottie Go! STARTER mini - zgodne z nową podstawą programową

We wrześniu 2017, na uczniów klas pierwszych czekać będzie nowa podstawa programowa obejmująca naukę programowania. Nowa wersja Scottie Go! STARTER mini, podobnie jak pełna wersja, jest z nią w pełni zgodny. Wszystkie wersje kursu programowania uzupełniają się, co oznacza, iż można wykorzystywać ich poszczególne elementy, dowolnie je mieszając, dzięki czemu powstają nowe poziomy do pokonania. Wersja STARTER mini zawiera 31 kartonowych klocków pozwalających na zabawę na 12 poziomach gry i instalację na jednym urządzeniu. Dla tych, którzy złapią bakcyla programowania, twórcy gry przewidzieli specjalny kod rabatowy o wartości 30 zł, który można wykorzystać podczas zakupu pełnej wersji Scottie Go!

Cena i dostępność

- Interaktywny kurs programowania dla najmłodszych Scottie Go! STARTER mini dostępny jest w polskiej i angielskiej wersji językowej w sklepie internetowym twórców tytułu w cenie 39,99 zł

- Scottie Go! STARTER mini otrzymacie także gratis, w zestawie z niedrogim laptopem Lenovo Miix 300, oferowanym w sieci Media Expert w cenie 799 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto