A A A

Sharkoon PaceLight – raj dla fanów moddingu

20 czerwca 2018, 14:30
Marka Sharkoon zaprezentowała nowy zestaw przygotowany specjalnie dla fanów podświetlenia i moddingu komputerów. Całość składa się z kontrolera RGB, dwóch wentylatorów RGB 120mm orz dwóch listw 360mm RGB.
Sharkoon PaceLight – raj dla fanów moddingu

Wszystkie te elementy w łatwy sposób można zamontować w obudowie za pomocą przyssawek magnetycznych lub na taśmę. Co więcej użytkownik, który w życiu nie składał komputera poradzi sobie z instalacją. Na stronie producenta znajdziemy oprogramowanie w języku polskim, które pozwoli przenieść wasze stanowisko gamingowe wręcz do innej rzeczywistości.

Zestaw oferuje dużą ilość efektów, ich zmian, szybkości oraz kolorów. Fani znajdą tu takie rzeczy jak pulsowanie, stroboskop, efekty fali, tęczy, jeden kolor, wiele kolorów, a wszystko w pełni konfigurowalne tak, że nawet w samej tęczy możemy podmienić kolory. Jakby tego było mało, to w zależności od pory dnia nasze podświetlenie może być mocniejsze lub przyciemnione, a wszystko się odbywa automatycznie jeśli tylko ustawimy taką opcję. Możliwa jest także zmiana podświetlenia i jego efektów w momencie jak odpalimy dany program. Chcemy na przykład zagrać w piłkę nożną? Włączamy grę, a oprogramowanie Sharkoon automatycznie to wykryje i zmieni podświetlenie całego komputera na zielono.

Zestaw Sharkoon PaceLight pozwala również ustawić podświetlenie komputera (osobno dla każdego wentylatora lub listwy) w zależności od dni tygodnia. Kontroler daje też opcje sterowania prędkością wentylatorów, przez co latem mogą one chodzić na maksymalnej prędkości, a zimą możemy postawić na ciszę. Dodatkowo oprogramowanie ma możliwość ustawienia monitoringu wentylatorów i jeśli któryś przestanie działać, to włącza awarię czyli mruganie całego komputera na czerwono. O wszystkich opcjach i możliwościach kontrolera oraz programowania nie sposób się rozpisać w samym newsie, dlatego warto wyczekiwać na recenzje całości, które niedługo się pojawią w Polsce.

Przypuszczalne ceny detaliczne w Polsce:

Wentylator Sharkoon RGB LED PaceLight F1 120mm - około 43-49zł brutto

Listwa Sharkoon RGB 18x LED PaceLight S1 360mm - około 43-49zł brutto

Zestaw Sharkoon PaceLight P1 - kontroler RGB + 2 listwy LED RGB 36cm + 2 wentylatory RGB 120mm - około 299zł brutto

Dostępność: koniec czerwca 2018


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto