A A A

Sharp : Mikro Hi-Fi stereo

21 października 2013, 13:10
Sharp  : Mikro Hi-Fi stereo

Firma Sharp wprowadza na rynek dwa nowe zestawy mikro Hi-Fi stereo - modele XL-HF202 i XL-HF302.

Modele XL-HF202 i XL-HF302 wyposażono w technologię NFC (Near Field Communication), dzięki której dostęp do nagrań jest możliwy poprzez przyłożenie urządzenia mobilnego do etykiety NFC. Nie trzeba nawet podchodzić do zestawu Hi-Fi, by móc uruchomić bezprzewodowe odtwarzanie muzyki. Wystarczy umocować etykietę NFC w odległości do 10 m od urządzenia. Bezproblemowe połączenie pomiędzy smartfonem, czy tabletem a wieżą nastąpi po zbliżeniu do etykiety.

Nowe modele zestawów audio Sharp są również kompatybilne z urządzeniami, które nie obsługują technologii NFC – mogą one komunikować się z wieżą za pomocą Bluetooth lub portu USB. Posiadacze iPadów otrzymują specjalną podstawkę pod tablet. W urządzeniu znajduje się również stacja dokująca dedykowana do złącza Lightening (iPhone 5), dzięki czemu użytkownicy najnowszych iPhonów i iPodów mogą jednocześnie odtwarzać muzykę w wysokiej jakości i ładować swoje urządzenia.

Modele XL-HF202 i XL-HF302 obsługują pliki w formatach MP3/WMA/AAC zapisane w pamięciach USB, na płytach CD i CD-MP3 lub innych urządzeniach zewnętrznych. Firma Sharp zainstalowała w swoich mikrowieżach również tuner RDS FM, dzięki któremu możliwe jest wyszukiwanie, zapisywanie oraz słuchanie stacji radiowych.

Mocny, cyfrowy wzmacniacz 2 x 50W RMS i solidne, 2-drożne głośniki, wyposażone w zakręcane terminale głośnikowe, odpowiadają za wysoką jakość odtwarzanego dźwięku. Dźwięk wzbogacony o niskie tony zapewniają specjalny kanał rezonansowy bassreflex. Kolumny modelu XL-HF302 wyposażono w przetworniki niskotonowe o średnicy 13 cm oraz solidną konstrukcję ścianki frontowej wykonanej z materiału MDF, takiego samego z którego tworzy się najlepsze kolumny głośnikowe Hi-Fi.

Nowa linia audio Sharp dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych - model XL-HF202 oferowany jest w kolorze srebrnym (XL-HF202PHS) i czarnym (XL-HF202PHBK), natomiast XL-HF302PHT w kolorze tytanu.

Ceny:

XL-HF202PH(S/BK) – 209 EUR – 849 PLN

XL-HF302PHT – 249 EUR – 999 PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto