A A A

Słuchawki Samsung Level Over

2 listopada 2014, 14:00
Samsung przedstawił bezprzewodowe słuchawki wyposażone w system hybrydowego aktywnego tłumienia hałasu.
Słuchawki Samsung Level Over

Słuchawki z serii Level wyróżniają się wysoką jakością dźwięku i ciekawym designem, gwarantując wysoki poziom muzycznych wrażeń. Wszystkie trzy modele zostały zaprojektowane z myślą o współpracy z urządzeniami mobilnymi, takimi jak smartfony GALAXY S5, czy najnowsze GALAXY Alpha. Flagowym modelem serii jest Level Over -słuchawki wokółuszne, zapewniające naturalny dźwięk HD. Dzięki zastosowanemu w nich systemowi hybrydowego aktywnego tłumienia hałasu, do uszu użytkownika nie docierają żadne szumy z otoczenia, co pozwala na niczym nieograniczony relaks.

Dodatkowo, w urządzeniach zastosowano wygodny dotykowy panel sterujący oraz moduł Bluetooth. Takie rozwiązanie pozwala użytkownikom na odbieranie połączeń podczas słuchania dowolnych plików audio. Słuchawki są łatwe i intuicyjne w obsłudze oraz przede wszystkim nie krępują ruchów.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto