A A A

Smartfony Alcatel IDOL 4S i IDOL 4 dostępne w Polsce od lipca

30 czerwca 2016, 10:05
Na polski rynek trafiły smartfony Alcatel IDOL, które oprócz kilku interesujących funkcji, wyróżniają się goglami VR, z którymi są sprzedawane.
Smartfony Alcatel IDOL 4S i IDOL 4 dostępne w Polsce od lipca

Jaka jest funkcja promowanego przez Alcatel "Boom Key"?Z poziomu trybu stand by, wystarczy dwukrotne przyciśnięcie Boom Key i od razu mamy włączony aparat. Po przytrzymaniu przycisku urządzenie wykona 15 zdjęć, z których można wybrać najlepsze.

Podczas korzystania z Galerii można nacisnąć Boom Key, a zdjęcia ułożą się w artystyczny kolaż lub utworzą krótki pokaz slajdów - idealne do udostępnienia w serwisach społecznościowych.

Dzięki Boom Key, można szybko podbić bas, głośność i czystość muzyki. Klawisz przyda się również podczas oglądania filmów na smartfonie - wtedy naciśnięcie włącza tryb dźwięku przestrzennego.

Alcatel IDOL 4 sprzedawane są w zestawie z goglami VR. Wystarczy zamontować urządzenie w okularach, a następnie nałożyć je na głowę, aby cieszyć się sferycznymi grami, filmami i zdjęciami. Urządzenie działa na zasadzie gogli z segmentu Google Cardboard.

Seria IDOL 4 wśród bogactwa funkcji, zawiera również interaktywne zdjęcia i selfie (Fyuse). Zarówno przedni, jak i tylny aparat wyposażone zostały w diody doświetlające, dzięki którym każde zdjęcie będzie ostre i wyraźne. Dwa głośniki stereo o mocy 3,6 watów każdy, umieszczono tak by dźwięk z nich rozchodził się bez przeszkód zarówno w przód i tył. Głośniki przełączają się w zależności od ustawienia telefonu, tak aby kanały stereo zawsze były po odpowiedniej stronie.

Cena i dostępność

Cena sugerowana dla IDOL 4 to 1249 zł. Smartfon dostępny będzie w ofercie operatorów, a także w wolnej sprzedaży od lipca.

Cena sugerowana dla IDOL 4S to 1999 zł. Smartfon dostępny będzie w wolnej sprzedaży od lipca.

 

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto