A A A

Soundbary Sharp z Dolby Atmos

7 września 2018, 10:00
Podczas berlińskich targów IFA 2018 firma Sharp ogłosiła powrót na europejski rynek sprzętu audio i zaprezentowała nową linię zaawansowanych technologicznie produktów.
Soundbary Sharp z Dolby Atmos

W nowej ofercie audio Sharp stawia na różnorodność, prezentując kilkanaście modeli soundbarów: od 100-watowego, podstawowego modelu HT-SB106 wyposażonego w Bluetooth, aż po HT-SBW420, 220-watowy zestaw 2.1 all-in-one z Wi-Fi i wbudowanym subeooferem (wyróżniony nagrodą Red Dot Award 2018).

System Dolby Atmos zapewnia potężną moc dźwięku, który otacza widza ze wszystkich stron. Niesamowite brzmienia w technologii Dolby Atmos sprawiają, że użytkownik ma szansę poczuć się we własnym domu jak w kinie. System dźwięku przestrzennego buduje otoczenie oglądanego filmu nad widzem i wokół niego, rzucając w wir akcji i zapewniając niesamowite wrażenia. Sharp przygotował listwy głośnikowe HT-SBW800 z system dźwiękowym 5.1.2, a także ogłosił, iż pracuje nad kolejnym modelem HT-SBW460 z systemem 3.1. Oba urządzenia dostępne będą z bezprzewodowym subwooferem. Rekomendowana cena detaliczna sprzętu to odpowiednio 1599 i 2499 PLN - niesamowity dźwięk jest wreszcie osiągalny w przystępnej cenie.

Poza Dolby Atmos, sprzęt obsługuje także systemy Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus oraz Dolby Digital. Soundbary mogą być sterowane za pomocą wbudowanego w urządzenie panelu lub pilota do telewizora z użyciem złącza HDMI ARC-CEC. Listwy zostały wyposażone w dwa gniazda HDMI 2.0 oraz wyjście 4K. Posiadają wbudowane wejścia optyczne, koncentryczne i AUX, interfejs USB służący do odtwarzania audio i aktualizacji systemu, a także Bluetooth do bezprzewodowego przesyłania muzyki.

Oba soundbary wejdą do sprzedaży pod koniec 2018 roku.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto