A A A

Spotify Lite – odchudzona wersja aplikacji na Androida

4 lipca 2018, 13:30
Spotify zaprezentowało lżejszą wersję aplikacji do streamingu, która ma sprawdzić się w przypadku słabszych smartfonów oraz rynków rozwijających się. Co oferuje ten program?
Spotify Lite – odchudzona wersja aplikacji na Androida

Spotify Lite to odpowiedź na ostatnie posunięcia Google i Facebooka w kontekście tworzenia lekkich, nieco ograniczonych aplikacji mobilnych mających działać na starszych lub słabszych smartfonach. W przypadku alternatywnej wersji serwisu streamingowego trzeba się liczyć z dużą liczbą kompromisów.

Spotify Lite służy tylko i wyłącznie do odtwarzania muzyki w sposób losowy. Nie da się wyszukiwać pojedynczych kawałków ani tym bardziej kontrolować wybranych playlist. W kontekście tego, iż program jest wersją "Lite" nie byłoby to żadną przeszkodą, jednak zapewne większość użytkowników nie będzie usatysfakcjonowana tego typu rozwiązaniami.

Twórcy aplikacji ciągle przeprowadzają testy i w przyszłości chcą ulepszać Spotify Lite - bardzo możliwe, że program doczeka się więc innych, nowych funkcji, które zostaną sprytnie przemycone ze "standardowej" wersji aplikacji.

Zdjęcie główne pochodzi ze źródła: ©123RF/PICSEL


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto