A A A

Spotify uruchamia funkcję Blend

2 września 2021, 10:00
Użytkownicy platformy streamingowej będą mieć do dyspozycji nowy mechanizm tworzenia list ulubionych utworów.
Spotify uruchamia funkcję Blend

Wymieszaj upodobania

Na początku czerwca w serwisie Spotify rozpoczęto testowanie funkcji Blend, pozwalającej wspólnie z przyjaciółmi konstruować listy odtwarzania. Cały pomysł polega na tym, aby połączyć ulubione ścieżki dwóch osób na podstawie ich upodobań muzycznych.

Obecnie funkcja Blend jest stopniowo udostępniana wszystkim użytkownikom Spotify. Aby skorzystać z nowego narzędzia, należy w aplikacji mobilnej wybrać opcję Utwórz Blend w zakładce Przygotowane dla Ciebie. Później trzeba wysłać zaproszenie do któregoś ze znajomych. Jeśli en je zaakceptuje, Spotify wygeneruje wspólną listę odtwarzania, bazując na preferencjach muzycznych obydwu użytkowników.

Serwis dołącza do playlisty specjalnie przygotowaną okładkę, a także informuje, w jakim stopniu gusty obu osób są zbieżne (podając wartość w procentach) i wskazuje piosenkę, która najlepiej je łączy.

Nowa funkcja jest oferowana zarówno tym, którzy korzystają ze Spotify w wersji premium, jak i darmowej.

fot. Spotify


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto