A A A

Spotlight – nowy prezenter od Logitech

5 lutego 2017, 10:00
Firma Logitech przedstawiła dziś prezenter Spotlight Presentation Remote - stworzone od zera urządzenie, które w przeciwieństwie do tradycyjnych wskaźników laserowych pozwala kontrolować przebieg prezentacji, podświetlać i powiększać treści na ekranie w bardziej angażujący i przyciągający uwagę sposób.
Spotlight – nowy prezenter od Logitech

Najnowszy prezenter szwajcarskiego producenta pozwala na bezproblemowe przerzucanie slajdów i interakcję z treścią na ekranie z odległości do 30 m. Zaawansowany wskaźnik umożliwia podświetlanie i powiększanie wybranej treści bez straty na jakości obrazu, dzięki czemu publiczność pozostaje zaangażowana w trakcie całej prezentacji. Prezenter oferuje również opcję kursora, za pomocą którego można włączać wideo i otwierać łącza. W przeciwieństwie do zwykłego laserowego wskaźnika, kursor i podświetlane treści są widoczne zarówno na żywo, jak i podczas wideokonferencji.

Prezenter Logitech Spotlight współpracuje z dedykowaną aplikacją, dzięki której można zaprogramować przebieg prezentacji nawet przed jej rozpoczęciem. W aplikacji można zmienić tryb wskaźnika, ustawić czasowe alarmy wibracyjne lub aktywować bardziej zaawansowane funkcje, jak np. regulację głośności za pomocą gestów. Ponadto do aplikacji będą sukcesywnie dodawane nowe możliwości, dzięki czemu użytkownicy zawsze będą mieć dostęp do najnowszych opcji.

Logitech Spotlight natychmiast łączy się z komputerem lub tabletem poprzez odbiornik USB lub za pomocą technologii Bluetooth Smart. Prezenter współpracuje na zasadzie plug-and-play z większością urządzeń i jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi aplikacjami do tworzenia prezentacji. Ponadto posiada akumulator, który już po 1 min ładowania zapewnia do 3 godzin pracy, więc rozładowane urządzenie nigdy nie zaskoczy użytkownika.

Cena i dostępność

Prezenter Logitech Spotlight jest dostępny w sklepach Logitech i Apple w sugerowanej cenie detalicznej 579 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto