A A A

Sprzęt dla fanów Guild Wars 2 od Steelseries

6 czerwca 2012, 09:22
Sprzęt dla fanów Guild Wars 2 od Steelseries

SteelSeries zaprezentował serię urządzeń stworzonych we współpracy z firmą ArenaNet - producentem gry MMO (Massively Multiplayer Online) „Guild Wars 2”.

W skład zaprojektowanej wspólnie z ArenaNet serii wchodzi „Guild Wars 2”Gaming Headset, czyli lekkie słuchawki z mikrofonem oraz „Guild Wars 2” Gaming Mouse - mysz wyposażona w siedem programowalnych przycisków, czerwone podświetlenie oraz najnowsze rozwiązania technologiczne SteelSeries. Na obu znalazło się charakterystyczne, rozpoznawalne na pierwszy rzut oka logo „GW2”.

Słuchawki z mikrofonem „Guild Wars 2” Gaming Headset - cena 430 zł

„Guild Wars 2” Headset to lekkie, nauszne słuchawki z mikrofonem, wyposażone w czerwone nauszniki pokryte materiałem SNDBlock (zapewniającym skuteczne tłumienie zewnętrznych dźwięków) oraz 40-milimetrowe głośniki. Zaprojektowano je tak, by można ich było wygodnie używać i przenosić (nauszniki można złożyć by nie przeszkadzały gdy użytkownik opuści słuchawki na szyję lub by zajmowały mniej miejsca w torbie). Zestaw wyposażony jest w czerwony przewód 3,5 mm PC z wbudowanym wielokierunkowym mikrofonem i przyciskami do sterowania. Dla większej wygody słuchawki mają dwa wejścia jack - po obu stronach.

Mysz “Guild Wars 2” Gaming Mouse - 300 zł

W myszy zastosowano przełączniki i profesjonalny sensor laserowy charakteryzujący się rozdzielczością do 5700 CPI. Urządzenie jest dopasowane do potrzeb graczy prawo- i leworęcznych. Wyposażono je w siedem w pełni programowalnych - za pomocą oprogramowania SteelSeries Engine - przycisków (użytkownik może skorzystać z zestawu predefiniowanych makr i komend lub stworzyć własne), 2-metrowy kabel oraz duże ślizgacze z materiału UPE.

Podkładki pod mysz „Guild Wars 2” QcK - cena 65 zł

Podkładki z serii Guild Wars 2 QcK Mousepads charakteryzują się gumowanym, anty-poślizgowym spodem oraz powierzchnią, która została zoptymalizowana z myślą o płynnym i szybkim przesuwaniu myszy.

Klawiatura „Guild Wars 2” Gaming Keyboard

Klawiatura stworzona z myślą o fanach „Guild Wars 2” trafi na rynek w najbliższych miesiącach - wtedy też udostępnione zostaną szersze informacje na temat tego urządzenia.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto