A A A

Stacja dokująca z głośnikami Monster w ofercie Hama

24 maja 2012, 09:51
Stacja dokująca z głośnikami Monster w ofercie Hama

Hama wprowadza do swojej oferty ciekawy zestaw popularnej firmy Monster – stację dokującą wraz z głośnikami.

Produkty Monster to połączenie wysokiej jakości i funkcjonalności. Korzystają z nich gwiazdy rocka m.in. Aerosmith i Linkin Park, a słuchawki sygnuje np. raper dr Dre. Szeroka gama produktów Monster pojawi się w ofercie firmy Hama. Jedną z ciekawszych propozycji będzie stacja dokująca wraz z głośnikami - Clarity HD Model One High. Komplet składa się z dwóch „kolumn” głośnikowych oferujących dobre brzmienie. Na szczycie jednego z zestawu wysokiej jakości głośników znajduje się gniazdo umożliwiające bezpośrednie połączenie produktów Apple. Oczywiście użytkownicy innych urządzeń: smartfonów, odtwarzaczy mp3 i komputerów, także mogą korzystać z tego Monstera. Podłączą się do niego kablem z końcówką mini jack.

Głośniki zapewniają klarowny dźwięk. Ich wysokie możliwości, a także fakt, że zostały specjalnie skonstruowane do współpracy z cyfrowymi źródłami dźwięku, powodują, że odtwarzane utwory zyskują brzmienie bliskie oryginału. W dzisiejszym świecie, opanowanym przez cyfrową muzykę i kompresję plików, brzmienie, o którym myślał artysta, jest trudne do osiągnięcia. Odtwarza wszystkie gatunki muzyki z wiernością i dokładnością, której wiele osób spodziewa się po znacznie większych i droższych głośnikach. Dodatkowo dzięki designowi Clarity HD Model One High uatrakcyjni każde wnętrze.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto