A A A

SteelSeries i Konfigurator Flux - zaprojektuj sobie słuchawki

20 marca 2012, 13:19
SteelSeries i Konfigurator Flux - zaprojektuj sobie słuchawki

SteelSeries, czołowy producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, uruchomił Konfigurator Flux – narzędzie online do tworzenia unikalnych projektów słuchawek gamingowych Flux.

Konfigurator Flux pozwoli użytkownikom wybrać spośród wielu kolorów, wzorów, materiałów poduszek słuchawek i kabli, dzięki czemu z pewnością powstaną oryginalne i spersonalizowane modele. Setki możliwości czekają. Po zakończonym tworzeniu, swoim projektem można się podzielić z zespołem SteelSeries oraz ze znajomymi poprzez Facebook lub Twitter.

- Naszym podstawowym założeniem jest wiara w to, że technologia powinna pomagać każdemu uwolnić jego potencjał jako gracza, zupełnie jak w myszkach, gdzie byliśmy pionierem personalizacji dzięki ExactSense, ExactLift, ExactAim i innym  - powiedział Bruce Hawver, dyrektor zarządzający SteelSeries. „Konfigurator Flux to właśnie taki rodzaj personalizacji, dostosowania, ale tym razem na poziomie fizycznym. Umożliwia on naszym użytkownikom zbudowanie gamingowych słuchawek zupełnie według ich gustu.”

Stworzone z myślą o komforcie użytkowania i wytrzymałości, słuchawki SteelSeries Flux można kupić już od 99.99 euro. Fluxy mogą wyglądać na małe, ale ich scena dźwiękowa jest potężna, głośna, jasna i czysta dzięki 40 mm wysokiej jakości przetwornikom. Regulowana konstrukcja FluidFIT oraz izolujące dźwięki poduszki SNDBlock dostępne są w wielu kolorach oraz dwóch materiałach: oddychający, siatkowany materiał lub redukujący szumy, skórzany materiał.

Fluxy mogą zostać złożone na kilka poręcznych sposobów. Obie słuchawki przekręcają się poziomo podczas noszenia na szyi, a uchwyty słuchawek składają się, ułatwiając szybkie i wygodne przenoszenie. W zestawie znajdują się dwa wymienne kable – jeden do PC, drugi do Mac i mobilnych urządzeń. Dwa wejścia jack (po jednej na każdej ze słuchawek) pozwolą wybrać stronę, z której ma być podłączony przewód z mikrofonem. Drugie wejście natomiast może zostać użyte, by dzielić dołączyć do Fluxów kolejną parę słuchawek i dzielić się dźwiękiem z jednego źródła.

Wszystkie informacje oraz konfigurator można znaleźć na tej stronie: http://goflux.steelseries.com


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto