A A A

Stylowa stacja dokująca do smartfonów Galaxy

21 lutego 2012, 10:14
Stylowa stacja dokująca do smartfonów Galaxy

Samsung zaprezentował nową linię stacji dokujących. Umożliwiają one obsługę wielu urządzeń oraz charakteryzują się stylowym wzornictwem, które wpasuje się w wystrój dowolnego pokoju. Linię tę otwierają dwa modele.

Stacja dokująca DA-E750 to pierwsze na świecie urządzenie dokujące wykorzystujące opracowaną przez firmę Samsung autorską technologię hybrydowego wzmacniacza wyposażonego w lampy próżniowe. Stacja obsługuje wiele modeli telefonów począwszy od Galaxy S II i urządzeń marki Apple z wykorzystaniem złącza dokującego oraz wiele innych urządzeń za pośrednictwem komunikacji bezprzewodowej.

DA-E670 to system łączący funkcjonalność z czystym dźwiękiem. Urządzenie współpracuje z produktami firmy Samsung, jak i firmy Apple.

Wzmacniacze z lampami próżniowymi są chwalone przez audiofilów za bardziej naturalny dźwięk. Z kolei wzmacniacze cyfrowe dają czysty dźwięk, są bardziej energooszczędne i zajmują mniej miejsca. Lampy próżniowe są wykorzystywane w przedwzmacniaczu, podczas gdy wzmacniacz mocy wykorzystuje technologię cyfrową, dzięki czemu stacja dokująca zachowuje swoją szczupłą sylwetkę.

DA-E750 to pierwsze urządzenie pozwalające na dokowanie zarówno smartfonów z serii Galaxy S, jak i urządzeń Apple, takich jak iPody, iPhone'y, a nawet iPady, dzięki unikalnej konstrukcji portu stacji dokującej. Wyposażone jest w 2.1-kanałowe głośniki o łącznej mocy 100 watów, w tym wbudowany 60-watowy subwoofer, wejście analogowe (kompozytowe) oraz wejście USB, pozwalające na odtwarzanie muzyki bezpośrednio z pamięci przenośnej, odtwarzacza muzyki lub przenośnego dysku twardego. Stacja obsługuje formaty MP3, WMA i WAV.

Dodatkowo stacja DA-E750 umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie plików muzycznych za pośrednictwem funkcji AllShare dla urządzeń Samsung Galaxy oraz Airplay dla urządzeń Apple, a także za pośrednictwem komunikacji Bluetooth.

Stacja dokująca DA-E750 będzie dostępna w Polsce w maju 2012 roku.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto