A A A

TL-WR1042ND router do domu i biura

20 lipca 2012, 13:14
TL-WR1042ND router do domu i biura

TP-LINK zaprezentował router TL-WR1042ND wyposażony w gigabitowe porty Ethernet, wbudowany port USB, dedykowany przycisk wyłączający sieć bezprzewodową oraz funkcja Domain Login.

WR1042ND to bezprzewodowy router pracujący w standardzie IEEE 802.11n. Na tle konkurencji wyróżnia go przede wszystkim funkcja gigabitowego przełącznika, dzięki któremu użytkownik ma gwarancje stabilnego połączenia oraz wysokiej wydajności.

Plusem TL-WR1042ND jest także wbudowany, uniwersalny port USB z obsługą serwera mediów i druku, który umożliwia współdzielenie drukarki lub plików zapisanych na zewnętrznym dysku. Dzięki temu użytkownicy otrzymują dostęp do muzyki, filmów i zdjęć za pomocą konsol (Playstation 3 i XBOX 360) oraz telewizorów i odtwarzaczy multimedialnych z obsługą sieci. Dodatkowo router TP-LINK oferuje opcję zestawienia serwera FTP.

TP-LINK TL-WR1042ND pozwala na proste i intuicyjne zarządzanie ustawieniami sieci. Na obudowie routera znajduje się m.in. przycisk Wireless On/Off, który służy do szybkiego włączenia lub wyłączenia sieci bezprzewodowej. Natomiast funkcja Domain Login ma stanowić łatwy dostęp do ustawień routera z użyciem adresu domenowego – tplinklogin.net, zamiast adresu IP routera. W przypadku osób nieposiadających większego doświadczenia w zaawansowanej konfiguracji routerów przydatny będzie dołączony na płycie CD program Easy Setup Assistant.

Router TP-LINK TL-WR1042ND objęty jest 24. miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto