A A A

Tablet LG z procesorem Tegra 2?

5 listopada 2010, 10:22
Tablet LG z procesorem Tegra 2?

Jeden z wysoko postawionych pracowników LG potwierdził, że firma pracuje nad tabletem działającym pod kontrolą Androida Honeycomb.

Jak podaje serwis MK News, urządzenie wyposażone w ekran o przekątnej 8,9 cala pojawi się na rynku na początku 2011 roku. Sercem tabletu ma być dwurdzeniowy procesor Tegra 2.

LG Pad trafi na półki sklepowe zaraz po premierze systemu Android Honeycomb, który ma być znacznie bardziej dostosowany do użycia na tabletach. Producent ma nadzieję, że LG Pad zaspokoi oczekiwania tych osób, dla których iPad czy Samsung Galaxy Tab to zdecydowanie za mało. Nieokreślone źródło przecieku z LG twierdzi, że tablet LG zaoferuje użytkownikom znacznie więcej niż tylko możliwość wygodnego przeglądania internetu czy oglądania filmów.

LG nie potwierdza oficjalnie żadnej informacji na temat swojego tabletu. Patrząc jednak na fakt, iż przecieki stały się ostatnio dobrym kanałem marketingu, można uznać te informacje za bardzo prawdopodobne i bliskie prawdy.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto