A A A

Tablet ZTE Light Tab 2 w ofercie T-Mobile

2 maja 2012, 08:12
Tablet ZTE Light Tab 2 w ofercie T-Mobile

Firma ZTE zgodnie ze swoją strategią na rynku europejskim, wprowadza do oferty operatora T-Mobile, kolejne po modemach, urządzenie multimedialne – tablet Light Tab 2.

Funkcjami Light Tab 2 nawigować można za pomocą 7-calowego ekranu o rozdzielczości 1024x600, który zapewnia dobrej jakości obraz wspierany dodatkowo przez dźwięk systemu Dolby Surround. Urządzenie obsługuje wszystkie główne formaty odtwarzania wideo w tym H.264, MPEG4 (720P) i Flash. Tablet wyposażono w dwa aparaty z sensorem CMOS – przedni o czułości 300,000 pikseli, oraz tylni z 3M pikseli, którego praca wzmocniona została dodatkowo systemem ostrości auto focus i 1.6-krotnym cyfrowym powiększeniem. Jednordzeniowy procesor tabletu, o taktowaniu 1,4 GHz umożliwia obsługę wszystkich funkcji multimedialnych, takich jak prezentacja preinstalowanych map Google, połączenia głosowe, gry i aplikacje audio-wideo.

System operacyjny Android 2.3.5 oferuje użytkownikom dostęp do 300,000 aplikacji na Google Play. Tablet Light Tab 2 wyposażono w 512 MB RAMu, 4GB wewnętrznej pamięci, z dodatkową kartą 4GB w zestawie. Docelowo pamięć urządzenia można rozbudować do 32 GB.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto