A A A

Takstar - profesjonalne słuchawki i mikrofony

21 lutego 2014, 12:00
Z początkiem roku 2014 firma MIP wprowadziła do Polski nową markę profesjonalnego sprzętu audio –Takstar. W ofercie znalazły się głównie słuchawki Studyjne oraz Hi-Fi, ale już w lutym będą dostępne wybrane modele mikrofonów różnego zastosowania
Takstar - profesjonalne słuchawki i mikrofony

Takstar to azjatycki producent, który od wielu lat jest dostawcą sprzętu dla dużych, europejskich i światowych koncernów audio. Od 1995 roku powołał do życia również własną markę Takstar, pod którą sprzedaje wybrane rozwiązania. Hasłem przewodnim marki jest slogan „you can hear It"

W ofercie znajdziemy przede wszystkim całą gamę mikrofonów do profesjonalnych zastosowań w wielu gałęziach związanych z mediami, rozrywką czy audio komunikacją. Ofertę mikrofonów uzupełnia szeroka gama akcesorii i innych urządzeń wspomagających audio.

Takstar to również przekrój profesjonalnych słuchawek do zastosowań w studiu, na scenie czy w domu. Takstar udowodnił, że bardzo dobre słuchawki , świetnie wykonane i opakowane - nie muszą kosztować dużo. Ale o tym klienci mogą przekonać się osobiście dzięki sieci sklepów - MP3Store, które udostępniają sprzęt do odsłuchu. W tej chwili można sprawdzić i przetestować kilkanaście modeli słuchawek Takstar w 8 największych miastach Polski.

Oferta słuchawek dostępnych w sprzedaży to zakres od 100zl do 350zl. Oferta rozpoczynają słuchawki typowo przenośne na miasto ML520 czy HD2000 poprzez słuchawki do domu i studia jak: HI2050, TS-671 a kończąc na topowych studyjnych konstrukcjach takich jak: PRO80 czy HD6000.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto