A A A

Tańsza wersja iPhone’a X to tylko plotki

3 czerwca 2018, 10:00
Nowe doniesienia zaprzeczają wcześniejszym plotkom na temat tańszej wersji iPhone'a X, która miałaby zadebiutować w tym roku.
Tańsza wersja iPhone’a X to tylko plotki

Według dotychczasowych informacji, w tym roku Apple miało zaprezentować aż trzy smartfony podobne do iPhone'a X. Miały to być dwa topowe urządzenia i jedno nieco tańsze, które zamiast ekranu OLED miałoby klasyczny TN. Najnowsze doniesienia z chińskich fabryk mówią jednak co innego - 6,1-calowy iPhone, który ma być najtańszy z oferty, również będzie wyposażony w ekran OLED.

Najprawdopodobniej, oznacza to, że jego niska cena może być niska tylko w porównaniu do innych odmian iPhone'a X, a nie w zestawieniu z konkurencją.

Dla wszystkich, którzy czekają na niedrogiego iPhone'a, nadzieją może być jedynie następca modelu SE. Jak informuje serwis Phonearena, iPhone SE 2 zostanie zaprezentowany na początku czerwca, na konferencji WWDC 2018.

Foto: //Twitter


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto