A A A

Transcend SDXC 128GB

12 września 2012, 13:01
Transcend SDXC 128GB

Tajwańska firma Transcend wprowadza na rynek kartę pamięci SDXC Class 10 o pojemności 128 GB.

Nowa karta Transcend pomieści do 32 godzin materiału wideo w jakości Full HD (przy jakości 9Mbps i kompresji H.264) oraz ponad 8000 zdjęć w formacie RAW (14 MB). Dodatkowo dzięki wsparciu przez karty SDXC systemu plików exFAT, obsługującego pliki większe niż 4 GB, użytkownicy będą mogli cieszyć się dłuższymi sesjami w trybie zdjęć seryjnych oraz nagrywaniem wydłużonych ujęć wideo w Full HD, a także 3D.

Zgodność z klasą szybkości Class 10 gwarantuje szybkość zapisu nie mniejszą niż 10 MB/s, jednak dzięki zastosowaniu pamięci NAND Flash wyższej jakości osiągi SDXC 128 GB firmy Transcend to do 22 MB/s przy odczycie oraz do 16 MB/s przy zapisie.

Do swoich nośników danych Transcend udostępnia darmowe oprogramowanie RecoverX, które umożliwia efektywne i łatwe odzyskiwanie przypadkowo usuniętych plików.

Sugerowana cena detaliczna karty SDXC Class 10 128 GB wynosi 542 PLN. Cena wersji 64 GB to 253 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto