A A A

Trend Micro zabezpiecza smartfony z Androidem

13 stycznia 2011, 15:03
Trend Micro zabezpiecza smartfony z Androidem

Firma Trend Micro udostępniła pierwszą z wielu aplikacji przeznaczonych dla platformy Android. Trend Micro Mobile Security jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na ochronę przed atakami na urządzenia mobilne z systemem Android. Jest to aktualnie druga pod względem popularności platforma mobilna na rynku, której roczne tempo wzrostu wynosi 850%.

Rozwiązanie Trend Micro Mobile Security for Android chroni pliki cyfrowe i zabezpiecza transakcje bankowe na urządzeniach z systemem Android poprzez wykrywanie i powstrzymywanie cyberprzestępców i zagrożeń internetowych, zanim zdołają zaatakować. Nowe rozwiązanie, opracowane specjalnie pod kątem systemu Android, zapewnia użytkownikom ochronę i umożliwia swobodne korzystanie z urządzeń mobilnych, nie zajmując jednocześnie wiele miejsca.

Rozwiązanie Trend Micro Mobile Security dla platformy Android jest już dostępne w sklepie Android Market.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto