A A A

Turniej OMEN Challenge PUBG na Gamescom 2018

17 sierpnia 2018, 07:00
Firma HP zapowiedziała turniej OMEN Challenge PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG), który odbędzie się na targach Gamescom w dniach od 22 do 24 sierpnia br. Dwudziestu profesjonalnych graczy i influencerów z Europy oraz USA stworzy pary z dwudziestoma najlepszymi graczami spośród fanów.
Turniej OMEN Challenge PUBG na Gamescom 2018

Każdy zespół przystąpi do 3-dniowej rozgrywki PUBG z pulą 5 tys. USD na swoim koncie, która będzie się zwiększać w momencie wyeliminowania zawodników z innych zespołów i zgarnięcia ich pieniędzy. Straty we własnych szeregach będą oznaczać uszczuplenie tej puli, a w miarę postępu turnieju, odsetek wygrywanych lub przegrywanych pieniędzy będzie wzrastał. Wprowadzone zostaną również nowe zasady do mechaniki rozgrywki, jeszcze mocniej angażujące fanów, a także dające graczom szansę na zdobycie dodatkowych 50 tys. USD:

- Strzał dnia i strzał turnieju - widzowie będą mogli zagłosować za pośrednictwem platformy Twitch na najlepsze strzały, a zwycięzcy otrzymają dodatkowe nagrody

- Premia - każdy wygrywający zespół będzie miał przypisaną do siebie specjalną premię na kolejny mecz, dzięki czemu będzie wart więcej pieniędzy dla każdego, kto go wyeliminuje

Pojedynki będą się toczyć na komputerach stacjonarnych OMEN by HP, zaprojektowanych z myślą o entuzjastach i profesjonalnych graczach. Zestaw uzupełnią monitory OMEN by HP 25 oraz najnowsze akcesoria gamingowe OMEN by HP.

Zawody OMEN Challenge odbędą w dniach od 22 do 24 sierpnia (od godziny 14:00 do 18:00), na stoisku OMEN A051/B050 w hali 8.1 na targach Gamescom.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto